Úvod » Sezóna 2012/2013 » Turnaj o pohár primátora města Frýdku-Místku

Turnaj o pohár primátora města Frýdku-Místku

publikováno 02.01.2013

Ihned po turnaji jsem odevzdal zápisy o utkání trenérovi, takže jsem musel použít článek z oficiálních stránek našeho klubu.

P ř e r o v – V posledních dvou dnech uplynulého roku vyrazil na turnaj i tým sedmé třídy HC ZUBR Přerov, který hrál o pohár primátora města Frýdku-Místku. Sportovní hala u řeky Ostravice nabídla zajímavou mezinárodní konfrontaci, v níž se Zubrům dlouho dařilo. Modrožlutí porazili slovenský Kežmarok, polské účastníky z Krakówa i Jastrzebie a nevyzrál na ně ani Nový Jičín. Ve finále už ale Zubři padli s domácím Frýdkem-Místkem, a tak na turnaji skončili druzí. Nejproduktivnějším hráčem se stal přerovský útočník Karel Plášek, který navíc vyhrál ještě dovednostní soutěž v rychlosti bruslení. Brankář Zubrů Jaroslav Přidal pak byl zvolen do All Stars týmu.

Konečné pořadí turnaje:

1. HC Frýdek-Místek, 2. HC ZUBR Přerov, 3. HK Nový Jičín, 4. JKH GKS Jatrzebie, 5. MŠK Kežmarok, 6. Comarch Kraków

Sestava přerovských Zubrů na turnaji:

Přidal Jaroslav – Tvaróg Martin, Blaťák Vojtěch, Kleiner Jakub, Mlčák Jan, Koudela Ondřej, Kopeček Jan – Kuba Dominik, Plášek Karel, Šafránek Jan, Mohapl Maxmilián, Indrák Daniel, Barveníček Jan, Mrázek Jiří, Krzystek Teodor, Grézl Michal. Trenéři: Aleš Verlík, Petr Školoud, Vedoucí týmu: Jaroslav Přidal st.

Výsledky zápasů na turnaji:

HC Frýdek-Místek – JKH GKS Jastrzebie 6:6

HK Nový Jičín – Comarch Kraków 9:0

HC ZUBR Přerov – MŠK Kežmarok 5:1
Branky Zubrů: Kuba 3, Plášek, Mrázek

HC Frýdek-Místek – HK Nový Jičín 5:1

Comarch Kraków – HC ZUBR Přerov 0:12
Branky Zubrů: Plášek 3, Kuba 2, Indrák 2, Barveníček 2, Mohapl, Krzystek, Šafránek

MŠK Kežmarok – JKH GKS Jastrzebie 4:2

Comarch Kraków – HC Frýdek-Místek 12:1

HK Nový Jičín – MŠK Kežmarok 4:1

HC ZUBR Přerov – JKH GKS Jastrzebie 8:0